Příběh 2: Boj s větrnými mlýny? Nemohl jsem se na to dívat se založenýma rukama a začali jsme tvořit plán

Má stoupající nespokojenost se stavem věcí v našem státě už mi ale nedala na vybranou, a tak jsem přijal nabídku být nezávislým kandidátem za mně blízkou stranu Svobodní.

Senát osobně vnímám jako místo, kde je na rozdíl od Sněmovny méně politiky a více rozvahy. Místo, kde regionální osobnosti často brzdí „chaos“ a opravují právní paskvily z Poslanecké sněmovny. Senát je místo, kde by měli senátoři z celé republiky sbírat vzájemnou inspiraci od svých kolegů a vnášet ji do práce pro region. Mým nejdůležitějším cílem je zajistit všem lidem z našeho regionu dostatečné zastání, aby ze své práce mohli mít maximální prospěch a díky tomu měli i více možností věnovat se rodině a zálibám.

Mé programové priority si můžete přečíst na webu evzenzadrazil.cz. Úlohou senátora ale není jen neuhnout z programu, ale zejména to, být dobrým velvyslancem svého obvodu. Neúčastnit se pouze místních akcí kvůli hezkým fotkám, ale aktivně bránit tvorbě nesmyslů, které jsou klacky pod nohami nás všech. Jako místostarosta malého města řeším malé i velké problémy lidí téměř každý den. Umím tedy posoudit, že tam, kde na problémy nestačí občan, a také jeho starostu vyhodí dveřmi, tam právě místní senátor musí vlézt oknem, aby se věc pohnula správným směrem.

Na Táborsku žiji celý život, mám 3 děti a skvělou ženu. Jsem srdcem a duší závodník, držím se zásadně vpravo a neuhýbám. Pokud si získám v dostatečné míře vaši důvěru, neuhnu ani jako Váš senátor při hájení zájmu lidí, kteří žijí v Táboře a okolí!

V dalším příběhu promluvím o palčivém problému našem regionu a hned poté zveřejním plán na šest let práce pro Táborsko a okolí.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *